פרסום

חדש מעמק הסיליקון, מהנדס מסביר כיצד להפסיק לשלם כל כך הרבה עבור החשמל ולצמצם את החשבונות ב-90%

לורן לויסון – עיתונאי ב- EnergyNewsמ-2018, פורסם בתאריך ה-16/06/2024 

Share on twitter
Tweet

נמאס לכם להוציא סכומים נכבדים על חשבון החשמל מידי חודש? הייתם מעדיפים להקצות חלק מהכספים למקום אחר מבלי לשנות את אורח חייכם? הפסיקו לחפש מפני שמוח אחד מבריק פיתח פתרון המפחית באופן משמעותי את צריכת החשמל וחוסך לכם סכום כסף משמעותי!

הייתה לנו הזדמנות בלעדית לראיין אותו ב- EnergyNewsעם שובו מעמק הסיליקון. במאמר זה, אתם תגלו כיצד תוכלו לצמצם באופן חוקי ומשמעותי את חשבון החשמל שלכם.

מיהו רמי, הגאון השוויצרי שהגה שיטה להפחתת עלויות החשמל?

רמי הוא ילד שמזכיר את מארק צוקרברג, ביל גייטס או אילון מאסק. הוא סיים תואר בהנדסה שנתיים לפני עמיתיו ללימודים ופנה לעמק הסיליקון ב-2020 כדי לבסס את הסטארט אפ הבא שיעשה מהפכה בתעשייה שלו.

לאחר שהגיע לשם, הוא מיד שיתף פעולה עם שני מהנדסים כישרוניים במטרה להמציא מערכת פאנל סולארי שכל אחד יוכל להתקין בבית בפחות מ-400 ₪. עם זאת, הוא מהר מאוד הבין כי הפרויקט הזה נחרץ: עלותם של המרכיבים האלקטרוניים הפכה את הפרויקט לבלתי אפשרי מבחינה כלכלית.

ואז לרמי היה רגע של התגלות: במקום לעזור לאנשים להפיק אנרגיה, מדוע לא למנוע מהם צריכת אנרגיה לא נחוצה? זה הוביל את הצוות לפתח מכשיר שמייעל בצורה יעילה את הזרם החשמלי ומפחית את חשבון החשמל
ב-90% במרבית משקי הבית.

לאחר שלושה חודשים, זו הייתה הצלחה מסחררת. תחילה בנבדה, לאחר מכן בטקסס ובסוף באריזונה, כולם דיברו על המכשיר הקסום הזה שמאפשר לאלפי משקי בית להפחית את צריכת החשמל מבלי לשנות את הרגלי הצריכה.

מה המכשיר הזה וכיצד הוא יכול לצמצם את חשבון החשמל ב-90%?

כך נראה המכשיר SmartEnergy. זו קופסא קטנה שניתן לחבר לכל שקע חשמלי. היופי שלה הוא שכולם מרוויחים ממנה, בין אם אתם מתגוררים בדירה, בבית פרטי או בקרוואן. כל מה שאתם צריכים הוא שקע חשמלי זמין.

ברגע שהוא מחובר, המכשיר מתחיל באופן מידי למנוע מחשמל בלתי נחוץ מלהיכנס לחוטי החשמל.

מכשירי חשמל ביתיים תמיד צורכים יותר אנרגיה ממה שצריך בשל הפרעה בזרם החשמלי.

SmartEnergy מצמצם את ההפרעות האלה ומפחית את כמות החשמל המבוזבז. הוא אינו משנה את קריאות המונה ואינו גונב חשמל, הוא פשוט משתמש באנרגיה בצורה יעילה יותר.

כיצד בדיוק הוא עובד?

בדיוק כפי שמחברים כל מכשיר חשמלי, פשוט מחברים את מכשיר ה- SmartEnergyלשקע חשמלי והוא יתחיל לנתח ולייעל את שימוש החשמל שלכם (אתם תשימו לב להבדל בחשבון החשמל).

להלן הוראות השימוש:

  1. מצאו שקע חשמלי פנוי
  2. חברו את המכשיר SmartEnergy אל השקע החשמלי
  3. השאירו את המכשיר SmartEnergy מחובר לשקע מסביב השעון ותיהנו מהפחתה של עד 90% בחשבון החשמל מבלי לשנות את הרגלי הצריכה שלכם

אם תרצו להזיז אותו, פשוט נתקו את המכשיר וחברו אותו שוב לשקע החשמלי המבוקש. זה עד כדי כך פשוט.

נ.ב: מדריך עם הוראות שימוש מפורטות מסופק לכם יחד עם המוצר

כמה כסף ניתן לחסוך עם SmartEnergy?

זה מאתגר להעריך כמה כסף בדיוק ניתן לחסוך עם SmartEnergy מכיוון שלכולנו יש צריכת חשמל שונה ומכשירים חשמליים שונים.

עם זאת, כדי לתת לכם מושג, התקנו את יחידת SmartEnergy בשני בתי מגורים שונים ובהשוואה של חשבונות החשמל מחודש אחד לאחר ניתן לראות את התוצאות הבאות:

בית המגורים הראשון: בית בגודל של 55 מ”ר שבו מתגוררים 2 נפשות:

לפני SmartEnergy, חשבון החשמל הממוצע היה 476 ₪. לאחר התקנת SmartEnergy, חשבון החשמל ירד
ל- 79 ₪, המשמעות היא ירידה של כמעט 82% בחשבון החשמל מבלי לשנות את השימוש במכשיר. מדי שנה, זה מסתכם בחסכון של מעל ל-4400 ₪ (4433 ₪ ליתר דיוק) וזה מאוד משמעותי.

בית המגורים השני: בית בגודל של 145 מ”ר שבו מתגוררים 5 נפשות (שני הורים ושלושה ילדים):

לפני SmartEnergy, חשבון החשמל הממוצע היה 1305 ₪. לאחר התקנת SmartEnergy, חשבון החשמל ירד
ל- 155 ₪, ירידה של 91% בחשבון החשמל. זה שווה ערך לחסכון שנתי של יותר מ-13120 ₪, סכום נכבד למשק בית צנוע.

עם זאת, דבר אחד בטוח: ב-100% מהמקרים היחידה הזאת חוסכת כסף. במקרה הכי גרוע, החיסכון הוא סביב 80% ובמקרה הטוב ביותר, החיסכון יכול לעלות על 90%.

דבר אחרון שיש לשים לב אליו, בבית בגודל של 70 מ”ר, מספיקה יחידה אחת של SmartEnergy, אך במרחבים גדולים יותר ניתן להשתמש במספר רב יותר של יחידות כדי למקסם את החיסכון.

האם הוא מסוכן? האם הוא חוקי?

כפי שצוין לפני כן, המכשיר הזה פשוט מייעל את זרם החשמל על מנת למנוע צריכת חשמל מיותרת. הוא אינו מכשיר שמחבל במונה. אם המכשיר היה לא חוקי, אז לחברה לא היה ניתן אישור לשווק אותו.

לכן, המכשיר הוא 100% חוקי וללא סיכונים. זה מתוקף זכותכם לרכוש אותו. אם אתם מעוניינים להפסיק להשתמש בו מכל סיבה שהיא, פשוט נתקו את המכשיר מהשקע החשמלי.

כפי שאולי ציפיתם, ספקי החשמל לא מתלהבים מכניסתו של המכשיר לשוק ויעשו כל מה שביכולתם כדי להבטיח שלא תשמעו עליו. עם זאת, הם אינם יכולים מבחינה חוקית למנוע מכם לרכוש ולהשתמש במכשיר וכתוצאה מכך לחסוך בעלויות חשבון החשמל.

מה המחיר שלו וזמן המשלוח?

החברה קבעה מחיר קמעונאי בסך של 399.98 ₪ עבור יחידת SmartEnergy. זה אולי נראה יקר ממבט ראשון, אך הוא מוכיח עצמו כמאוד יעיל ומשתלם בטווח הרחוק מכיוון שהוא חוסך לכם כסף מידי חודש. עבור מרבית משקי הבית, היחידה מחזירה את ההשקעה בתוך חודשיים בלבד.

הצעה מיוחדת לקוראים

עדכון: בעקבות הפרסום של מאמר זה, SmartEnergy החליטו להציע הנחה בסך של 50% עבור 1,000 הקונים הראשונים.

המשמעות היא שתוכלו לרכוש את היחידה לא בעבור 399.98 ₪, אלא בעבור 199.99 ₪ בלבד (כולל משלוח)! יש להם מחסנים בכל רחבי העולם ולכן המשלוח לוקח רק מספר ימים.

אם אתם מעוניינים לרכוש את המכשיר, לחצו על הכפתור למטה כדי לבדוק את הזמינות של יחידת SmartEnergy.

נ.ב: ההנחה הזאת בסך של 50% זמינה רק עבור 1,000 הקונים הראשונים. אם אתם מעוניינים במוצר זה, אני ממליץ לכם למהר מכיוון שיש לנו יותר מ-100,000 קוראים נאמנים מידי יום.

זה מה שהם אומרים לאחר שהתקינו את SmartEnergy:

“נדהמתי מהיעילות של הקופסא הקטנה הזאת. אני עדיין לא מאמינה שהיא אינה מוכרת יותר; מעולם לא שמעתי עליה לפני שקניתי אותה. עבר כחודש מאז שהתחלתי להשתמש ב-SmartEnergy וכבר חתכתי את חשבון החשמל ביותר מחצי לעומת החודש שעבר. זה באמת מדהים, הודות ל- SmartEnergyאני יכולה לשים בצד מידי חודש כ-200 ₪ והרכישה החזירה את ההשקעה בתוך פחות מחודש.”

– אנה, 44

יש לי חבר שעובד בתחום וידעתי שספקי החשמל והגז עושים רווחים גדולים, אבל מעולם לא חשבתי שזה עד כדי כך הרבה. באמצעות יחידה אחת של SmartEnergy, הפחתתי את חשבון החשמל ב-88% בהשוואה לחשבונות לפני כן וחבר שקנה גם את היחידה הפחית את חשבון החשמל שלו ב-90%. זה פשוט מטורף, דיברתי על היחידה הזאת בכל מקום כדי שאנשים יכירו ויוכלו להרוויח ממנה גם”.

– יובל, 61

“אם הייתי צריכה להמליץ על מוצר אחד השנה, אני בהחלט הייתי ממליצה על יחידת SmartEnergy. ההשקעה החזירה את עצמה בתוך פחות מחודש בזכות החיסכון שעשינו וכעת החשמל זול יותר ואנחנו יכולים להרשות לעצמו יותר דברים מלפני כן.”

– נטלי, 35

מסקנה: מה עלינו לחשוב על הקופסא הקסומה הזאת שמאפשרת לכולם לצמצם את עלויות החשבונות שלהם?

בין אם אתם אוהבים אותה או לא, יחידת SmartEnergy משנה את כללי המשחק בעולם האנרגיה. סביר להניח כי בתוך מספר חודשים כולם יהיו מצוידים בה ויעשו חסכון משמעותי (שכלל לא ישמח כלל את ענקי השוק).

לפי דעתנו, זהו מוצר מצוין ואנחנו רק יכולים לשבח את רמי על כושר ההמצאה שלו שמאפשר לאלפי משקי בית לחסוך כסף מבלי לשנות את הרגלי הצריכה שלהם.

כיצד ניתן לקנות אחד?

אם אתם רוצים לקנות את המכשיר, זה מאוד פשוט: אתם יכולים להזמין ישירות מהאתר של SmartEnergy שהוא המקום היחיד שמוכר את המוצר.

SmartEnergy מגיע עם ערבות של 30 יום להחזר כספי מלא, לכן אין כל סיכון אם תנסו אותו! אם תפעלו כעת, יכול להיות שתרוויחו מההנחה שלהם בסך של 50%. אז אל תמתינו עוד ותיהנו מ- SmartEnergyבמחיר משתלם!

MARKETING DISCLOSURE: This website is a market place. As such you should know that the owner has a monetary connection to the product and services advertised on the site. The owner receives payment whenever a qualified lead is referred but that is the extent of it.

ADVERTISING DISCLOSURE: This website and the products & services referred to on the site are advertising marketplaces. This website is an advertisement and not a news publication. Any photographs of persons used on this site are models. The owner of this site and of the products and services referred to on this site only provides a service where consumers can obtain and compare.

© 2024 All Rights Reserved