פרסום

ברצינות, תפסיקו לשלם כל כך הרבה על דלק, המכשיר הקטן הזה יכול לחסוך לכם כל כך הרבה שזה אפילו לא מצחיק

לורן לויסון – עיתונאי ב- EnergyNewsמ-2018, פורסם בתאריך ה-24/07/2024 

Share on twitter
Tweet

את החרדה של האם יש לכם מספיק כסף בכלל לחזור הביתה? אתם אוהבים אוויר נקי? אם עניתם כן לאחת מהשאלות האלה אתם חייבים להעיף מבט על המכשיר החדש הזה.

הידעתם שהמכונית שלכם לא באמת משתמשת בדלק שלכם בצורה אופטימלית? כן, יצרניות המכוניות הגדולות מתלהבות מהדגם החדש וכמה X קילומטר הוא משיג מליטר דלק, אבל זה למעשה הוכח שהם לא עושים כל מה שהם יכולים.

למה? מי באמת יודע. המפתחים שלא היה אכפת להם מספיק? חברות הנפט הגדולות שיש להן מניות רבות באותן יצרניות רכב? יכול להיות כל דבר. באמת.

אבל עכשיו סטרטאפ נורווגי בא לסגור את הפער ולחסוך לכם, ולכוכב שלנו, הרבה בלגן.

לחסוך כסף, להציל את העולם?

קוראים לו SmartFuel. אין צורך בשמות בומבסטיים, רק תיאור פשוט של איך הוא הולך לשנות את העולם. המהנדסים הנורבגים ניסו למצוא דרכים להקטין את צריכת הדלק, כשהם גילו בדיוק עד כמה חסרות אופטימיזציה המכוניות שלנו כשזה מגיע לזה.

עם הרבה עבודה, מתמטיקה וזיעה, הם ימרו נכשיר קטן וחכם שמתחבר לשקע המצית שלכם עדי לבצע אופטימיזציה לצריכת הדלק, פליטת גזים, שימוש בסוללה והתפוקה הכללית של המנוע שלכם.

הם במקור חשבו רק על דרכים לחסוך במשאבים ההולכים ונגמרים שלנו ולהפחית זיהום, לעזור לשפר את הכוכב עליו אנחנו חיים, אבל אם יש בזה גם יתרון כלכלי בשבילנו, זה פשוט מצב שבו כולם מנצחים.

כל העולם מצפים לחזרה לשגרה, וזו ההזדמנות שלנו לעשות את השגרה הזו יותר טובה. והיא משלמת בשביל עצמה!

זה באמת עובד?

בקצרה כן. לא בקצרה, הוא בהחלט עושה את מה שהפרסומת אומרת. אבל לא היינו ממליצים עליו בלי להסביר לפרט למה.

כפי שהזכרנו, המכוניות שיורדות מפס הייצור חסרות אופטימיזציה באופן מאוד מפתיע. יותר גרוע, הן הופכות לעוד יותר גרועות מבחינה זו ככל שעובר הזמן והן מתיישנות. בעיקר במערכות החשמליות של הרכב.

המערכות האלה הן בסופו של דבר מה ששולט בכמה כוח ודלק נצרך מהמנוע ועד לרדיו והג’יפיאס. התוצאה היא מכונית שצורכת יותר דלק ואנרגיה מהנדרש, שמזהמת יותר ועולה יותר לתפעול.

ה SmartFuel הוא מכשיר קטן וחכם שמתחבר לשקע המצית של המכונית שלכם. הוא מייצב ומבצע אופטימיזציה במערכות החשמל של האוטו.

אנחנו יודעים מה אתם חושבים. זה נשמע טוב מדי מכדי להיות אמיתי, גם אנחנו חשבנו ככה. חיברנו אחד מהחברה האלה לרכב החברה בן שש השנים שלנו ונדהמנו. ההבדל שהמכשיר הקטן הזה עושה פשוט בלתי נתפש. ה SmartFuel:

✅ משפר את צריכת הדלק לק”מ – עם האופטימיזציה החשמלית האוטו צורך עד 20% פחות דלק!

✅ מוריד את רמת הזיהום של האוטו – פחות דלק נשרף ונעשה בו שימוש אופטימלי יותר = הרכב מזהם פחות.

✅ משפר את הספק המנוע – בלי כמויות של אנרגיה שצריכות ללכת למערכות חשמל בזבזניות מיותרות, כוח הסוס של המנוע למעשה עולה והוא עובד כמו שהוא אמור לעבוד.

✅ משפר את חיי המצבר – מערכות חשמל זוללות ולא אופטימליות הן מן הסתם לא מאוד בריאות למצבר שלכם. SmartFuel פותר גם את הבעיה הזו!

✅ חבר ושכח – לא צריך לחשוב להתקין או לעשות בלגן. פשוט מחברים לשקע ונותנים לו לעשות את הקסם שלו!

✅ עובד מצוין גם עם דיזל וגם עם דלק רגיל.

ה SmartFuelטכלס שילם על עצמו כבר בתדלוק השני שלנו! זו הייתה הפתעה כל כך גדולה שכל הנהגים במשרד שלנו קנו לעצמם אחד. למה שהם לא, זה ליטרלית חסכון חינם אחרי חודש אחד של שימוש!

ואתם בטח כבר שואלים את עצמכם, כמה בעצם עולה לי הפלא הקטן הזה? כמה אני צריך לשלם לפני שאני מתחיל לחסוך? אז המכיר הרגיל של SmartFuel הוא סך הכול ₪ 238, יותר מהוגן ומשלם את עצמו בחסכון בדלק פי כמה וכמה פעמים, אבל זה לא נגמר שם. המהנדסים הנורבגים הם אידיאליסטים. הם רוצים שהמכשיר הזה יהיה בכל מקום, שכל העולם יפיק תועלת ממנו, ולכן ההשקה הגלובלית שלו באה עם הנחה ענקית של 50% ומשלוח חינם לכל העולם!

כל מה שנשאר לנו להגיד זה שלא האמנו, אבל זה אשכרה עובד. זה חוסך כסף, עוזר לסביבה, נלחם במונופולים על הנפט ומשלם על עצמו. זה מדהים. יש לו את חותם ההמלצה החמה הרשמי שלנו.

לכו תחסכו כסף ותצילו את העולם! ותשיגו אותו לפני שהמבצע נגמר!

אבל אל תקשיבו רק למילה שלנו! האנשים האלה אהבו את SmartFuel:

“המכונית שלי אפילו לא בת שנתיים אבל היא אף פעם לא עבדה כמו שהברושור אמר. ההאצה תמיד הייתה טיפה פחות, הקילומטראז’ שהם טוענים ש”משתנה לפי שימוש” אף פעם לא התקרב למה שהם פרסמו. הייתי ככה קרוב ללכת בחזרה למוכר כשחבר הראה לי את המכשיר הזה. היית סקפטי אבל זה היה ממש פשוט ואני חייב להגיד שאני בשוק. פשוט חיברתי אותו ופתאום האוטו עובד כמו בפרסומת! למה זה לא בא כלול באוטו מלכתחילה?!”

“נמאס לכם שהאוטו שותה לכם את הכסף? לי ממש נמאס. לא יכולתי להרשות לעצמי אחד חדש. אבל עם המכשיר הקטן הזה אשכרה הצלחתי לעבור את החיסכון של 20% שהם מתפארים בו! אפילו האורות הקדמיים שלי מאירים חזק יותר! 10/10.”

“טכלס סתם קניתי את זה ברפלקס כי נמאס לי מכמה אני מוציאה על דלק, אבל באמת הופתעתי. הרווחתי את הכסף שלי בחזרה, עם בונוס, ואפילו הרעש הסטטי המציק ברמקולים של האוטו הפסיק! מדהים!”

מסקנה: האם כדי להשיג SmartFuel?

אתם שונאים אוויר נקי? אתם אוהבים לשפוך את כל הכסף שלכם למיכל הדלק? ברור שזה שכדי לכם! הסיבה היחידה לא להשיג אחד כזה היא אם אין לכם בכלל אוטו. וגם אז היינו ממליצים לקנות את זה לחבר שכן יש לו. המכשיר משלם על עצמו ועוזר לעולם בכל קנה מידה. באמת שאנחנו צריכים להפסיק לספר לכם עליו ופשוט להגיד לכם ללכת להשיג אחד כבר. כל עוד יש מבצע!

איך משיגים:

עכשיו שאתם יודעים שאתם יכולים לחסוך כל כך הרבה ולעזור לעולם תוך כדי, בטח כבר מגרד לכם להשיג אחד, אז הנה הצעדים הפשוטים:

1. אנחנו ממליצים להזמין SmartFuel מקורי מהאתר הרשמי כאן.

2. תתחילו לחסוך ותצילו את העולם.

MARKETING DISCLOSURE: This website is a market place. As such you should know that the owner has a monetary connection to the product and services advertised on the site. The owner receives payment whenever a qualified lead is referred but that is the extent of it.

ADVERTISING DISCLOSURE: This website and the products & services referred to on the site are advertising marketplaces. This website is an advertisement and not a news publication. Any photographs of persons used on this site are models. The owner of this site and of the products and services referred to on this site only provides a service where consumers can obtain and compare.

© 2024 All Rights Reserved