פרסום

סוד האנטי אייג'ינג שרופא עור לא יספר לך בחינם (זה הולך להפתיע אותך!)

מאת: איתן שגיא 

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
8943009843089
תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

עם השנים, נשים רבות נמנעות מלהסתכל על עצמן במראה ובצדק: הן מפחדות מהפנים שהתגלו לפניהן. אם רק היינו מסתכלות על עצמנו במראה באותה התדירות שאנו בוחנות חלקי גוף של נשים אחרות. כשאת מתארגנת ליציאה או מורחת קרם פנים, את בטח שואלת את עצמך שאלות כמו: 

״מי זו האישה הזקנה הזו? אני לא מזהה את עצמי במראה כבר״

״מאיפה הגיעו כל הקמטים/ כתמים/ ורידים האלה? אני לא זוכרת מתי זה התחיל…״

״לאן נעלמו העיניים שהיו שלי? העפעף כבר מכסה לי את כל העין!״

אם הגעת לעשור הרביעי או החמישי בחייך (וצפונה מזה) את בטח חווה תחושות החמצה ובושה ואת לא לבד. מיליוני נשים מרגישות ככה בכל פעם שהן מביטות במראה. 

אין פה עוד כתבה שתשלח אותך לשתות יותר מים- זה המאמר הכי חשוב (והאחרון) שתקראי בנושא אנטי-אייג׳ינג. ואם תקראי עד הסוף, יש גם פתרון

האמת המכוערת על הזדקנות שאף אחד לא רוצה לשמוע

ככל שהשנים עוברות, שינויים כמו אלה חלים אצלך באופן טבעי:

מגע וצבע

קמטוטים, קמטים, כתמים, שומות, פיגמנטציה, נגעים בולטים וכמובן נזקי שמש. העור הופך שקוף ודקיק כמו נייר. שינויים מתחת לעור: נימי דם בולטים בצבע ובמגע, ורידים קופצים החוצה.

עמידות והבעתיות

עור נחבל בקלות. סימני הבעה גלויים יותר (מתחיל בגילאי 35+). קווים אופקיים על המצח, אנכיים מעל שורש האף ו/או קווים מעוקלים ברקות, קמטוטים מסביב לעין .

כוח הכבידה

כוח הכבידה גורם לצניחת גבות ועפעפיים, שומן מצטבר בצוואר והלסת (“סנטר כפול”), אונות אוזניים מתארכות. כוח כבידה, הבעות פנים ותנוחת השינה הם הגורמים ההרסניים ביותר.

אלסטיות 

העור מאבד מגמישותו ואז הוא נשפך ונופל. אובדן הרקמה האלסטית (אלסטין) גורם לתלייה של העור ולכן, העור ״נשבר״ ופחות ״סלחן״ (יש תגובות אלרגיות, נזקים מקוסמטיקה, צלקות).

 אובדן שומן וסחוס עצם

אובדן סחוס גורם לצניחת קצה האף ולהדגשה של האף‏. איבוד שומן בלחיים מביא לעיניים שקועות ומראה “שלדי”. אובדן עצם סביב הפה והסנטר, גורם להתכווצות העור סביב הפה .

ועדיין, כולנו מכירים היטב את הנשים והגברים האלה שנזקי הזמן דילגו מעליהם ולא משנה באיזה שנה תפגשו אותם, הם תמיד תמיד נראים כמו בשנה שעברה (ולא רק בתמונות). לתופעה הזו של ״צעירים נצחיים״ יש הסבר מדעי שגם חוקרים וגם רופאים מסכימים עליו פה אחד. 

שתי סיבות אכזריות חוסמות אותך מהמראה הלוהט הזה שאת חולמת עליו

שני הגורמים היחידים שמגדירים איך נראה בגיל מבוגר הם: הזדקנות גנטית (טבעית) והזדקנות סביבתית (חיצונית). הזדקנות גנטית וסביבתית, אם כי שונות, מייצרות את אותה תוצאה: עור מקומט, נפול ומחוספס שמביא אותנו לשקול ברצינות בוטוקס וטיפולי לייזר (הקליניקות רק מחכות שתבואי). 

 

גורם ראשון: הזדקנות כרונולוגית - קשה לנצח את הגנטיקה

הזדקנות גנטית יכולה להיות מתוארת בצורה הפשוטה ביותר: גורל. באמצעות הנתונים שנפלו עלינו מהמשפחה והשילוב של גנים המרכיבים כל אדם, נוצרת מפת דרכים שמכתיבה כיצד (וכמה מהר) ההזדקנות שלך כלפי חוץ תתרחש ועד כמה ״יפה״ הגיל ינחת עליך.

ולמרות הכל, בלי קשר להיסטוריה משפחתית, השנים לא פוסחות על איש. אז איך זה הגיוני שיש אנשים שגם ביומם האחרון נראים רעננים וסקסים (אפילו בלי גנים טובים)?

גורם שני: מחקר מוכיח - 97% מגורמי ההזדקנות הם סביבתיים!

מחקר אחרון בתחום הדרמטולוגיה מצא שדווקא  גורמים חיצוניים הם הגורם העיקרי בהדרדרות העור (97%) וכי למרות ההנחה הרווחת, גנטיקה משפיעה רק 3% על איך שתראו בגיל מבוגר. ובכן, אלו כבר חדשות משמחות במיוחד!

גורמים סביבתיים הם נזקים חיצונים שפוגעים בכולנו, כגון: זיהום אויר, חשיפה לשמש, קרינה סלולרית (גם ממחשבים), עישון, תזונה לקויה, אורח חיים יושבני, סטרט ואפילו תנוחת השינה שלך

בוטוקס זו דרך מצוינת להאט את תהליך ההזדקנות, נכון?

ככה חשבתי לעצמי בעודי מביטה במראה ומורחת את קרם החומצה היאלורונית שקניתי באותו סכום שיכולתי להחליף את השולחן בסלון. כזה בקבוק קטן, מי יודע בכלל מתי (ואם) אני אראה איזשהו שינוי. הבן הבכור שלי בדיוק סיפר לנו על האירוסין והצעת הנישואים המרגשת בהר הכרמל ואפילו ששמחתי מכל הלב (כמובן!), המחשבה הראשונה שעלתה לי:

״אני האמא של החתן ואני נראית כמו הסבתא שלו, איזה בושות״!

שבועיים מאז אותו הערב, כבר קבעתי טיפול בקליניקת בוטוקס יוקרתית. יומיים לפני הטיפול, הלכתי לרופא עור שלי כדי לבדוק שומה. בעודי יושבת בחדר ההמתנה שלו, עסוקה בענייני…נפלו עיניי על כתבה במגזין שבראשה הכותרת המאיימת ״מה לעשות כשהבוטוקס לא משפיע?״. 

אלוהים אדירים חשבתי לעצמי מבוהלת, ״מה? יש סיכוי שבוטוקס לא ישפיע? איך זה בכלל הגיוני? הם לא אמרו לי שיש סיכוי כזה!!״. ברגע זה, כנראה שהחוורתי כמו סיד כי פקידת הקבלה שקראה לי להכנס לרופא שאלה אותי אם אני צריכה כוס מים.

 

בקושי רב גררתי את עצמי לחדר הרופא, כולי בהלם. הרופא שלי מכיר אותי כבר שנים אז הוא שאל אותי: ״פנינה, הכל בסדר? מה מביא אותך אלי היום? את קצת חיוורת״. 

בלב כבד, שתפתי אותו שעוד השבוע יש לי תור לבוטוקס ויש לי ספקות לגבי התהליך. התשובה שלו הייתה הדבר האחרון שרציתי לשמוע. ככה הוא ענה לי: 

״פנינה, יש סיבה לחששות שלך! ברור לי שיותר ויותר נשים בוחרות להחליק את הקמטים עם בוטוקס, אבל פנינה… בוטוקס זה לא מגהץ ויש פה תופעות לוואי מסוכנות לקחת בחשבון!״

 

״אתה מתכוון לתהליך ההחלמה? נפיחות וכזה?״ שאלתי בתקווה, 

 

״נפיחות? פנינה, את צוחקת עלי נכון? בוטוקס זה רעלן, מדובר בתהליך מסוכן שיכול להידרדר מאוד בקלות ולהביא לטשטוש הראייה ואפילו לשיתוק בפנים…האם לקחת את הסיכונים האלה בחשבון?״

מיותר לציין שבקליניקה לא טרחו לספר לי על אף אחת מתופעות הלוואי המחרידות האלה. 

מה…שיתוק בפנים? 

שניה לפני שיצאתי מהרופא כבר מוכנה לוותר על כל הרעיון, הוא קרא לי בשקט:

״פנינה, אני רואה שהאירוע הזה (החתונה של הבן) ממש חשוב לך. בואי שבי רגע, אולי יש לי רעיון בשבילך״, נכנסתי וסגרתי את הדלת אחרי. 

״תראי פנינה, כידוע לך אני רופא בקופת החולים וידיי כבולות בכל מה שנוגע לפן הקוסמטי אבל אני כן יכול להמליץ לך על פתרון אלטרנטיבי שלאחרונה נחשפתי אליו״,

״דבר אלי דוקטור, אני סומכת עליך. מה שתגיד״ עניתי לו, 

״אני לא עושה את זה בדר”כ אבל תראי, אשתי ניסתה שיטה ברפואה סינית שעבדה לה מצוין. זה מוצר שהבאתי לה מכנס רופאים שנכחתי בו, כדי שתנסה. והאמת,זה עשה לה ניסים. היא לוקחת את זה בזמן השינה והתוצאות מהפכניות, אני אומר לך״

 

בשניה, הוא שלף תמונה מהארנק שלו והראה לי את השינוי שהיא עברה. הנה התמונות:

תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

״מה דעתך? אולי תנסי את זה לפני הבוטוקס ואם זה לא עובד, תחזרי אלי ונדבר, אוקי?״

יצאתי מהחדר והחזקתי את עצמי בקושי עד שהגעתי חזרה לאוטו כדי לחפור בגוגל ולמצוא הוכחות לנס הזה שקרה לי וזה מה שמצאתי (הייתי בשוק!).

אל תפלי למלכודת של קרמים יקרים ובוטוקס, זו אשלייה רגעית

מה שגיליתי זה הסבר דיי פשוט (והגיוני האמת): כשאנחנו צעירים העור שלנו מסוגל לחדש את עצמו לחלוטין פעם בשבועיים עד שלושה, אבל באזור גיל 38-40: התאים שלנו מפסיקים לפעול באותה יעילות וכתוצאה טבעית, העור מאבד צורה. זה בסופו של דבר יוצר מחזור מעגלי שבו: עור מאבד צורה, התאים הפנימיים לא מתחדשים, זה מקרין חזרה החוצה (לשכבת עור החיצונית) וכתוצאה: נזקי העור מסלימים עוד יותר (וככה זה חוזר על עצמו שוב ושוב). זו בדיוק הסיבה שצריך לחדש בוטוקס כל 2-3 חודשים: כי החומר המוזרק אוזל בהדרגה והקמטים מתגנבים חזרה עד שהם מופיעים שוב במלוא ״הדרם״ (כי הבוטוקס עושה מניפולציה רגעית לעור). 

האם אי פעם לקחת ביס מבננה או תפוח והשארת אותם באוויר? הצבע החום הזה שהם הופכים זו תוצאה של חמצון שנגרם על ידי רדיקלים חופשיים. תהליך דומה מתרחש בעור שלנו אך לאורך עשרות שנים ולא דקות. הגוף משתמש בנוגדי חמצון הטבעיים שלנו כדי לנטרל רדיקלים חופשיים שעלולים להזיק, אך כאשר יש יותר מדי רדיקלים חופשיים, נוצר מצב שנקרא: מתח חמצוני. אגב, רדיקלים חופשים מתרבים בקצב מהיר ככל שיש יותר חשיפה לנזקי סביבה. 

אם זה לא מספיק, עור בוגר כבר לא מסוגל לספוג חומרים מזינים לצמיתות (כמו קרמים והזרקות). התאים הפנימיים כבר פגומים ומבוגרים מדי כדי להחזיק את החומרים האלה בפנים ולשקם את הרקמות העור בעזרתם. ההוכחה: קרמים יקרים לא מביאים לשינוי רדיקלי על עור מבוגר. למעשה, כל חומר שמוזרק או נמרח על גבי העור החיצוני: מראש נתון לכישלון כי: התאים כבר במצב מתח חמצוני במיוחד. 

״רדיקלים חופשיים תורמים להיווצרות של קמטוטים, קמטים וכתמים” אומר ד״ר ברנדן קמפ מהמכון לדרמטולוגיה בניו יורק.

ניסוי הישבן : ההוכחה החותכת שסביבה חיצונית מזקינה אותך

נזקים סביבתיים הם ה”אשמים” בהזדקנות המואצת שלך ויש גם הוכחות מדעיות לתיאוריה הזו. ניסוי מדעי בדק נתוני עור אצל 10 צעירות בנות 19 לעומת 10 נשים בנות 67. הם בחנו את הגנים המשפיעים על זיקנה גם אצל הצעירות וגם אצל המבוגרות בשני אזורים בגוף: הזרוע (חשופה לנזקי סביבה) והישבן (הרבה פחות חשוף). בסוף הניסוי, הם גילו שהגן העיקרי שמשפיע על הזדקנות העור (גן אלסטין) בעצם נשאר ללא שינוי בישבן. משמע: הסיבה שלמבוגרות כבר אין זרועות חלקות ומתוחות לא קשורה לגנים שלהן (מכיוון שהגנים בישבן נותרו ללא שינוי), היא קשורה לנזק סביבתי (היות והזרוע חשופה לנזק סביבתי במשך עשרות שנים). 

לא צריך להיות מדען כדי לראות שהישבן שלך באמת חלק כמו עור של תינוק, גם בגילאי 50, 60 ויותר. כמובן שכבני אדם, אנחנו חשופים באופן עקבי לנזקי סביבה אך המחקר הזה מוכיח שגם בגיל מבוגר, את יכולה להנות מעור צעיר ומתוח, באופן טבעי (בדיוק כמו בישבן). 

 הסיבה העיקרית להזדקנות שלך היא חיצונית ולכן זה הכי הגיוני שכדי להלחם בנזק חיצוני, עליך לחזק את הגוף הפנימי ולהשיב את התא למצב בריא. קרמים יקרים והזרקות הם לא פתרון אמיתי לאנטי- אייג׳ינג, הם רק מסכה שמחמירה את המצב ומביאה להתמכרות תמידית לפתרונות בזק.

נזקי סביבה: הסיבה שהישבן שלך נשאר חלק ומתוח בזמן ששאר הגוף מתקמט

אחרי שנכנסתי לעובי הקורה וחקרתי לעומק את הנושא, זה היה לי ברור כשמש. בוטוקס הוא לא פתרון לטווח הארוך. באופן מפתיע זה ישר התקשר למפגש עם רופא העור שלי. 

עובדתית: ניקוי רעלים מצעיר תאים, בוטוקס וקרמים מסתירים אותם

ניקוי רעלים זה ריסטרט לכל התאים שלך ובייחוד לעור. זה ממריץ ייצור קולגן ומנקה את התאים מבפנים, מה שמצעיר את עורך ואף עשוי לעצור את תהליך הזדקנות התאים וע״י כך למנוע מקמטים נוספים להופיע (בדיוק כפי שהוכח בניסוי הישבן). 

רופאים רבים כבר מסכימים פה אחד שגוף מאוזן ונקי מרעלים פועל עמוק ברמה התאית כדי להפחית את הדלקת התת-עורית ולהשאיר את העור שלך חלק, זוהר ונטול קמטים.

סילוק הרעלים עושה רוורס לעור שלך ומפחית את נזקי הזמן וכאן בדיוק נכנסות לפעולה מדבקות ניקוי הרעלים (=דיטוקס) דרך כף הרגל של NUUBU.

דרמטולוגים מאשרים: גם בגיל 50 פלוס, ניתן להאט ואף לעצור את הזדקנות התאים

עד כה, מדבקות  NUUBU מכרו כבר למעלה מ-10 מיליון יחידות ברחבי העולם ולפי פילוח שוק שערך היצרן (באתר הרשמי) קבוצת הצרכנים המרכזית הינה נשים בין גילאי 47-68 (שלא במפתיע).

לפי הביקורות, הסיבה העיקרית לקנייה חוזרת היא תוצאות מרחיקות לכת במראה הפנים ושיפור הקמטים בצורה משמעותית, וכל זה בזמן השינה (זה סקרן אותי מאוד!).

המדבקות המקוריות אוזלות בכל פעם שהמוצר חוזר להיות זמין, עד כדי כך הן הפכו לפופולריות.

האמת? חששתי והייתי סקפטית אבל בתוך תוכי כן קיוויתי שהמדבקות יעזרו לי להיפרד סופית מהקמטים והכתמים הרבים שיש לי בפנים!

כדי להיות הכי ביקורתית ואובייקטיבית בניסוי שלי, גם לקחתי תמונות, כדי להיות בטוחה שהמוצר מקיים את ההבטחה. צלמתי ליתר בטחון את מרבית האזורים בגוף שמפריעים לי: 

תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

הזמנתי את המוצר באינטרנט וזה מה שקרה בארבעת השבועות הראשונים:

שבוע ראשון:

קודם כל, המשלוח היה כ״כ מהיר, וואו! כשפתחתי את החבילה, המוצר היה נראה בדיוק כמו בתמונות והכל הגיע נקי ושלם. המדבקות מגיעות באריזה ארמטית, עם הוראות מפורטות וריח מאוד טבעי, מריח כמו ספא. 

באופן השימוש יש להניח את המדבקות על כף הרגל ופשוט ללכת לישון אח״כ, אז זה מה שעשיתי…בלילה הראשון, אם נאמר בכנות: לא ראיתי שום שינוי (וגם לא ציפיתי כי מה הסיכוי), אבל זה היה מעניין להסיר את המדבקות למחרת בבוקר ולראות את כל הרעלים השחורים שנפלטו מהרגל. לפי הוראות היצרן מדובר בתופעה טבעית של גוף שמנקה את עצמו מרעלים ונזקי הסביבה מצטברים (מה שהזכרתי קודם). שמחתי לראות את התוצאה הראשונית, זה היה לי הסימן שהרדיקלים החופשיים בגוף שלי מתחילים להירגע ותהליך המתח החמיצוני פוחת. אני כ״כ שמחה שלמדתי את הגוף שלי יותר לעומק. 

בימים שלאחר מכן כבר, גם הרגשתי קלילה יותר וגם התחלתי לשים לב לשינוי מסוים בעור שלי. הוא נראה זוהר יותר, כמו אחרי טיפול פנים או אחרי שינה ממש ארוכה וטובה. 

אחרי השבוע הראשון זה די סקרן אותי מה כבר יכול לקרות אחר כך.

שבוע שני:

מאמצע השבוע השני, באמת התחלתי להבחין לשים לב שדברים זזים אצלי ואני בוודאות לא מדמיינת את זה או שזה מקרי.

הרגשתי את הפנים שלי יותר אסופות ומוחזקות וכעת הן לא רק נראו זוהרות יותר אלא ממש מתוחות יותר. הקמטוטים מסביב לפה התיישרו לפתע (אני בודקת כל רגע!). גם קמטי הצחוק בצידי העין התמזערו באופן דרמטי ובכלל, אני מסתכלת במראה וממש נדהמת ממראה הפנים החדש שלי. אני מרגישה שגיליתי את מעיין הנעורים שכולם מתעלמים ממנו. 

התוצאות עלו על כל הציפיות שלי עד כה אז כמובן שהמשכתי לבחון את הכיוון הזה.

השבוע החלטתי גם לקחת תמונות קרובות יותר של הפנים שלי, כדי לראות יותר בבירור את השינוי. הנה התמונות של הקמטוטים מסביב לשפתיים ואיך זה נראה אחרי שבועיים של שימוש במדבקות. שלחתי את התמונה הזו גם לחברות שלי וכולן הסכימו איתי שזה מהפכני וכמובן השביעו אותי להגיד להן מה הסוד. 

תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

שבוע שלישי:

אם לומר בכנות, באמת שהגעתי עם אפס ציפיות לניסוי הזה. לא מעט ביקורות ברשת קטלו את המוצר הזה וזלזלו בו אבל התמונות שראיתי של הלקוחות המרוצות, לא נתנו לי לישון בלילה ואמרתי לעצמי שאני לעולם לא אסלח לעצמי אם לא אתן לזה לפחות צ׳אנס. וואו, כמה שאני שמחה שלא הקשבתי לביקורות השליליות ברשת. תמיד ידעתי שהלקוחות שמרוצים ממשיכים בחייהם החדשים והמשופרים ולא מבזבזים את זמנם על תלונות ברשת. זו הסיבה שהרשת מפוצצת בביקורות שליליות וכדי למצוא את החיוביות צריך ממש לחפור פנימה. אני חפרתי ומצאתי את ההוכחות שזה עובד ולכן קניתי את המוצר בלי להסס. 

בכל שבוע שעובר, אני לא רק מרוצה יותר אלא בעיקר מופתעת כמה קיצוני השינוי הזה. אני מסתכלת במראה עשרות פעמים ביום כדי להזכיר לעצמי שזו באמת אני החדשה. אני כבר מוצפת בשאלות ובקשות מכל כיוון ופניות של חברים של חברים שנתקלו בתמונה שלי איכשהו. אנשים שאני אפילו לא מכירה מסמסים לי כל יום ומתחננים לפרטים נוספים. כמובן ששתפתי, חשוב שגם ביקורות חיוביות יעלו ברשת ולא רק השליליות. 

בשבוע השלישי זה כבר היה לגמרי ברור שעברתי איזשהו הליך בפנים שלי וכולם בטוחים שעברתי מתיחת פנים רצינית. חלק אפילו באו אלי ורצו לדעת מי המנתח ולמה אין לי צלקות. 

הביטחון העצמי שלי מרקיע שחקים ותחושת הנשיות עברה מקצה לקצה. מדי בוקר כשאני מתעוררת, אני מסתערת על הראי ומתמוגגת מהאישה שמחייכת אלי, זו אני כמו שזכרתי את עצמי פעם. כבר לגמרי שכחתי שהכל התחיל מאירוע החתונה של הבן שלי (ונגמר בשינוי שלא דמיינתי בחלומות הפרועים ביותר שלי!!!). בערב האירוע, האורחים בחתונה לא זיהו אותי וכולם שאלו: ״איפה פנינה?״, כשאני ממש עומדת בסמוך, זה היה ממש מצחיק!!!

שבוע רביעי:

זה היה ללא ספק השבוע הכי טוב שלי עד כה. 

אלה התמונות מסוף השבוע הרביעי לשימוש לעומת תחילת התהליך:

תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

גם בעלי וגם אחותי מסתכלים אלי בזמן סתם שיחה רגילה על ענייני היום ובאופן קבוע אומרים לי: ״יואו פנינה, זה מפחיד, זה ממש כאילו החזירו אותך אחורה במנהרת הזמן״. שניהם אומרים לי את זה כל יום, בנוסח כזה או אחר. 

אי אפשר להתבלבל, זה ברור כשמש, המדבקות הביאו לנסיגה רצינית בעור הפנים שלי. לא רק שהקמטים הושטחו לגמרי, הפנים שלי חידשו את עצמן לחלוטין. 

המדבקות האלה באמת עובדות- ישר הזמנתי עוד, כי אני רוצה לשמר את התוצאה. אני מדביקה אותן בתדירות הרבה יותר נמוכה כעת. 

עד כדי כך התהליך הזה היה עוצמתי עבורי! 

אחותי גם עברה אותו תהליך עם המדבקות וזה התוצאות שהיא קיבלה אחרי חודש וחצי של שימוש: 

תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

החיים שלי מתחלקים ל-לפני ואחרי המדבקות ואני ממש לא מגזימה. לאחרונה אני חושבת לעצמי שאולי זה הסוד של היפניות (ובכלל נשים אסיאתיות) שתמיד נראות כל כך צעירות לגילן? 

בעלי מרגיש שחזרתי לשנים שהתחלנו לצאת והוא אמר שאני חייבת להזמין עוד חבילות גם עבורו. כמובן שעשיתי זאת בשמחה.

גם הוא ראה הצלחה מסחררת עם המדבקות האלה. עכשיו הוא כל הזמן רוצה לצאת לבלות ולעשות דברים יחד אפילו באמצע שבוע בזכות זה שהוא כ״כ מפוצף בבטחון עצמי ורוצה להשוויץ לכולם. 

הנה התמונות שלו מלפני ואחרי השימוש: 

תוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם

מסקנות אחרונות (+טיפ זהב!)

טוב, אין מה לומר, אני מאוהבת במדבקות האלה! תמיד האמנתי שתרופות טבעיות הן הטובות ביותר לגוף (וזו ההוכחה) אבל לא תיארתי לעצמי שמוצר מהרשת יהיה כל-כך אפקטיבי (כמובן שהתבדיתי בענק).

השיפור באורח החיים שלי הוא לא פחות מ-דרסטי. עברו כבר 6 שבועות ואני עדיין רואה שיפור יומי במראה הפנים שלי. גם המעט קמטים שהיו לי ולא שמתי לב אליהן כבר כמעט ונעלמו.

 אני ממליצה בחום על המדבקות האלה לכל מי שסובלת ממראה פנים מקומט וזקן ובכלל למי שתופעות העשור ה50 תפסו אותה לא מוכנה (גם לגברים כמובן).

המוצר הזה בטוח לחלוטין לשימוש וזה מרגיש חם ונעים על הרגל.

ועכשיו לטיפ הזהב שלי,

כעת, לאחר שחוויתי את היתרונות המדהימים של המדבקות האלה אני בהחלט אזמין עוד כמה עבור החברות והמשפחה שלי. אבל לסיום, חשוב לי לציין דבר חשוב מאוד שהבנתי אחרי ששכנה שלי עשתה שימוש במדבקות האלה:

הרבה נשים שדברתי איתן היו סקפטיות לגבי המוצר הזה ואמרו שזה ״כסף לזבל״. הן טענו שזה ״חארטה״ וזה ״עבודה בעיניים״.  האמת, שזו אחת הסיבות שאני כותבת את הפוסט הזה ורוצה להגיע לכמה שיותר אנשים, כי עם תוצאות לא מתווכחים, ככה אני מאמינה…

תראי, מוצרים אלטרנטיביים כמו המדבקות האלה פועלים אחרת מבוטוקס, ניתוח או קרם, אבל מדובר בפתרון שהוא גם נטול סיכונים וגם לטווח הארוך (+אין זמן החלמה).

כששכנה שלי ניסתה את המדבקות האלה, היא חשבה שאחרי לילה אחד זה יחזיר אותה לגיל 32 והיא תראה שינוי כמו שלי תוך שבוע (כמובן שזה לא קרה), אז היא הפסיקה את השימוש.

אחרי ששכנעתי אותה ששינוי כזה לוקח זמן, היא ניסתה שוב ונתנה לזה כ: 2-3 שבועות וזה עבד!!! 

אם נהיה פה כנות, אני חושבת שזו תמורה מצוינת למוצר כמו המדבקות האלה ובמחיר הזה: פלוס, אין זמן החלמה, אין סיכון בריאותי והמחיר מצחיק אז מה יש פה להפסיד?

אז מה שאני ממליצה לך, תני לזה זמן ואל תצפי לתוצאות תוך לילה אחד כי יש נשים שלוקח לגוף שלהן קצת יותר זמן ולכן, מראש תזמיני את החבילה הגדולה ביותר.

את זה אני אומרת לך מניסיון, כשרציתי להזמין לאחותי עוד חבילות, המלאי אזל והיא נאלצה בלית ברירה להפסיק את השימוש ושוב להתחיל את השימוש מהתחלה.

זה התברר כעניין מאוד מאוד מאכזב ובזבוז של כסף שנזרק לפח וחבל.

חשוב להבהיר: ככל שתשתמשי במדבקות זמן רב יותר ובעקביות, כך התוצאות טובות יותר! 

ביקורות הגולשים ברשת

בגיל 60 כבר מנסים הכל, לא רק קרמים ובוטוקס. בתור מי שמזריקה בוטוקס באופן שגרתי, אני יכולה להגיד באופן חד משמעי: זה פועל פי אלף יותר טוב. לא רק שזה זול יותר, גם בלי סיכון בריאותי והתוצאות? וואו! הלם!

שמעתי לא מעט על המדבקות האלה ובעיקר ביקורות לא טובות אבל במבחן התוצאה, גם אותי זה הפתיע אותי בענק! לא רק שהקמטים התמזערו משמעותית, גם ירדתי 8 קילו.

ההשקעה הכי טובה שעשיתי בחיים שלי. שיטה כזו פשוטה וטבעית שמביאה כאלה תוצאות? אין דבר כזה! לקנות לפחות 5 חבילות, בלי לחשוב פעמיים אפילו. מקווה שימשיכו לייצר לארץ.

הצעה מיוחדת:

כהצעת היכרות מיוחדת, החברה מציעה כעת 70% הנחה + 30 יום החזר כספי לכל הלקוחות החדשים, כך שתוכלו לנסות את Nuubu ללא סיכון לחלוטין.

הצעה זו עשויה להסתיים בכל עת, אז פעל עכשיו כדי לנצל את ההצעה המיוחדת הזו.

ואם אינך מרוצה ממדבקות Nuubu שלך, תוכל להחזיר אותם תמורת החזר מלא. בלי לשאול שאלות!

Nuubu היא מתנה נהדרת גם לנשים וגם לגברים! בדוק זמינות עכשיו »

עדכון חשוב: מבצע 70% הנחה הינו מבצע לזמן מוגבל. לא ידוע כמה זמן היצרן יספק הנחה זו לאור הביקוש ההולך וגדל של NUUBU באתר שלנו. אל תחכו לרגע האחרון, אין לדעת כמה זמן תוצע הנחה ייחודית זו. מהרו והזמינו את NUUBU כעת!

אתר זה הוא שוק פרסום עבור חברות המספקות מוצרים ושירותים לצרכנים. אתר זה הוא פרסומי ולא חדשותי. כל האנשים המתוארים באתר זה הם מציגים בלבד. הבעלים אינו ממליץ או תומך בשום חברה מסוימת. ייתכן שיחולו תנאים, התניות והחרגות. לא נערכו בדיקות לגבי היעילות והבטיחות של Nuubu על ידי מנהל המזון והתרופות (FDA) של ארה“ב. ה-FDA מעריך מזונות ותרופות בלבד, ולא תוספי מזון כמו מוצרים אלה. מוצרים אלה אינם מיועדים לאבחן, למנוע, לטפל או לרפא מחלה כלשהי. מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה. התייעצו עם הרופא שלכם לפני ביצוע שינוי בשגרה הרפואית הרגילה שלכם.

© 2024 All Rights Reserved